Wiejska sielanka

https://www.handen.pl/prad fotograf na wesele

Zupełnie odmiennym pomysłem, dla osób znudzonych nowoczesnymi propozycjami sesji ślubnych, będzie wykonanie jej w wiejskim klimacie. Natura, drewniana chatka, snopy siana to klimatyczna, spokojna, wypełniona miłością sielanka.

Wieś to idealne miejsce, ze względu na otaczające ją jeziora, sady, pola kukurydzy, więc dlaczego tego nie wykorzystać. Tutaj możemy trochę pokombinować w kwestii stroju, zamiast welonu nałożyć kwiecisty wianek, pan młody zamiast sztywno zapiętej koszuli z krawatem, może poluźnić trochę guziki i założyć szelki.

Taka stylizacja podkreśli klimat tego pełnego spokoju, relaksującego miejsca. A propozycja kilku zdjęć na sianie na pewno zainspiruje nie jedną młodą parę.

Zrywanie jabłek w sadzie, dojenie krowy, czy zabawy z widłami, a może pielenie ogródka, czy wyrywanie marchewki. Dodatkową atrakcją tego miejsce jest niespecjalnie urokliwe miejsce, jakim jest obora czy chlew z prosiakami, ale zdjęcia w tym otoczeniu to ciekawe zestawienie, którego nie może zabraknąć w pamiątkowym albumie z takiej sesji.

www.gbauto.com.pl

You may also like...