W zgodzie z naturą

budżetowanie projektów Dąbrówka domy cicha okolica Dąbrówka Deweloper Dąbrówka, domy i mieszkania w Dąbrówce

Im szybciej rozwija się nasza cywilizacja, tym bardziej zauważamy niektóre minusy postępu. Co gorsza, jest to często refleksja spóźniona, bo efekty rozwoju technologii nie da się cofnąć.

W konsekwencji oddalamy się od środowiska naturalne, w którym żyli nasi przodkowie. Żyjemy zupełnie inaczej, często nieświadomie przeciwstawiając się temu, co przewidziała dla nas natura.

Spędzamy większość życia w pozycji siedzącej, mamy mało ruchu i oddychamy zanieczyszczonym powietrzem. Do tego mieszkańcu dużych miast żyją w zagęszczeniu znacznie większym niż kiedykolwiek wcześniej miało to miejsce.

Jak by tego było mało, w miastach nieustannie dręczy nas wysoki poziom hałasu i bodźce wzrokowe – choćby w postaci reklam. Nic dziwnego, że czasem jesteśmy zirytowanie „bez powodu”, albo odczuwamy „nieuzasadnione” bóle głowy.

Niektórzy mieszkańcy miast wiedzą jak sobie z tym radzić. Najprostsza recepta to ucieczka z miasta na teren podmiejski lub na wieś.

Niestety nie jest to rozwiązanie dla każdego – inwestycja w podmiejską działkę wymaga dużych nakładów finansowych. W dodatku liczba atrakcyjnych działek nieustannie maleje.

Warto więc podjąć decyzję jak najszybciej.

Sonacoustic

You may also like...