Rozwijanie fotograficznej pasji

fotografia reklamowa krakow http://dzwoniarkiewicz.pl/

Zapewne niejeden z nas ma aparat fotograficzny, albo przynajmniej aparat w telefonie, którym robi zdjęcia a następnie poddaje je obróbce w swoim komputerze. To zdarza się bardzo często. Ale to jeszcze nie oznacza, że jest się profesjonalnym fotografem. Do tego potrzeba niestety trochę więcej nauki.

Foto Art, historia fotografii itp., to między innymi zagadnienia, które powinien przyswoić ktoś, kto chce zajmować się profesjonalnym robieniem zdjęć. Sama praktyka, choćby niewiadomo, jak długa nie wystarczy. Trzeba także posiadać zaplecze teoretyczne.

Trzeba wiedzieć coś na temat historii fotografii oraz znać pracę najwybitniejszych mistrzów fotografii. To sprawi, że nie tylko nasza świadomość się rozszerzy, ale i będziemy robili o wiele lepsze zdjęcia. Tylko znając historię danej dziedziny wiemy czego powinniśmy unikać, bo już było, ale będziemy wiedzieć także w jakim kierunku podążać, jaką ścieżkę wybrać. A więc rozwijanie fotograficznej pasji to nie tylko robienie zdjęć, ale i czytanie o tym, jak robią i robili je inni.

dziecko.ekozycie.net.pl

You may also like...