Rezydencja idealna dla zimowych szaleństw miliarderów

www.27grudnia1918.com

Letnich rezydencji dla bardziej zamożnych osób nie brakuje. Czy to na Wyspach Kanaryjskich, czy na Majorce czy też na Riwierze, milionerzy na pewno znajdą miejsce dla siebie, gdzie spędzą czas w odpowiadających im luksusem warunkach.

Gorzej jest z miejscami zimowymi, które mogłyby zrobić wrażenie i wyróżniać się na tle innych ośrodków wypoczynków. Jednym z najciekawszych i najczęściej wymienianych w tym gronie jest The Pinnacle.

Jest to posiadłość, która nawet jeśli nie robi wrażenia swoim wyglądem zewnętrznym, to na pewno lokalizacją. Rezydencja usytuowana jest w parku Yellowstone, a w jej pobliżu znajdują się liczne znane na całym świecie trasy narciarskie, ale to tylko jedna z wielu atrakcji, które zapewnia lokalizacja.

Willa jest jednak niewielka jak na standardy – dostępne jest w niej tylko 10 pokoi. Wyposażenie robi jednak już znacznie większe wrażenie niż jej ogrom – wewnątrz można znaleźć basen, specjalny pokój do masażu czy sporą winiarnię, a także, co jest bardzo luksusowe i ekskluzywne, prywatny wyciąg narciarski.

You may also like...