Kupowanie krzeseł i stołów do gastronomii – o czym pamiętać?

www.amica.pl http://www.marmite.eu/lp/umywalki-z-konglomeratu

Krzesła i stoły w lokalach gastronomicznych odgrywają ważną rolę, o ile nie najważniejszą. Budują nastrój, dopełniają aranżacji wnętrza, a przy tym muszą być także praktyczne.

W przeciwnym wypadku może się okazać, że po kilku miesiącach intensywnej eksploatacji krzesła i stoły będą do wymiany z powodu uszkodzeń i zabrudzeń. Wybierając krzesła tapicerowane należy zwrócić uwagę na materiał obiciowy, aby można go było łatwo pielęgnować.

Warto dowiedzieć się na temat kilku ważnych kwestii. Po pierwsze, czy producent oferuje również serwis krzeseł i czyszczenie.

Zawsze lepiej oddać krzesła do producenta i mieć pewność, że wrócą bez plam niż próbować czyścić je na własną rękę lub zamawiać firmę piorącą tapicerkę. Nigdy nie wiadomo, czy krzesła nie będą wyglądać gorzej niż przed praniem.

Ponadto, serwis oznacza także, że w przypadku, gdy krzesło się zepsuje, będziemy mogli je oddać do naprawy. Jest to istotne w przypadku gastronomii, ponieważ meble są narażone na wysoką eksploatację.

Może zajść potrzeba wymienienia przedartego materiału czy nogi od stołu. Warto zatem dowiedzieć się także czy w bliskiej przyszłości producent będzie dysponował takim materiałem obiciowym jaki wybraliśmy.

Nie będziemy musieli się martwić, o to , że nie dostaniemy nigdzie takiego samego materiału, jeśli się przerwie. Istotne jest także, aby dowiedzieć się, czy krzesło oraz stół będzie można za jakiś czas dokupić, jeśli będziemy chcieli powiększyć restaurację lub, gdy któryś egzemplarz się zniszczy.

pomocnie.com.pl

You may also like...