Apartament w systemie condo

https://www.domdlaciebie.com.pl/domy-jednorodzinne,400.html Ekskluzywne i luksusowe apartament Poznań centrum na sprzedaż na Sołaczu

Jeśli chcemy posiadać apartament wyłącznie w celach wynajmu, możemy zdecydować się na system condo. Odpowiednikiem tej opcji jest system apart. Wówczas inwestorzy nabywają prawo do korzystania z danego apartamentu hotelowego. Dla takiego właściciela jest to spora wygoda, głównie dlatego, że nie musi zarządzać obiektem.

Tym zajmuje się bowiem wyspecjalizowana firma zarządzająca. Jednocześnie inwestor musi pamiętać, że apartament ma wyłącznie charakter usługowy. Z tego powodu nie ma możliwości zameldowania się. Apartament typu condo jest bardzo luksusowo urządzony, bowiem znajduje się przeważnie w hotelach czterogwiazdkowych lub nawet pięciogwiazdkowych.

Apartamenty w systemie apart są nieco bardziej rozbudowane. Zazwyczaj mają większy metraż a dodatkowo posiadają nawet dwie sypialnie. Wynajem na tej zasadzie nie jest jeszcze tak popularny w Polsce, co na Zachodzie. Dodatkowo właściciel miewa ograniczony dostęp do swojego apartamentu.

Szczegółowe warunki są bowiem określone w umowie między inwestorem a hotelem.

Nowe mieszkania bezczynszowe Marki na sprzedaż, nieruchomości - Wasowscy Developments

You may also like...